Miwens Мода Tassel Капка Обетки Накит Кристал Кристал Ѕвезда Pendant Класични Обетки Brincos Жените Партија Додатоци
  • Неодамнешно

Miwens Мода Tassel Капка Обетки Накит Кристал Кристал Ѕвезда Pendant Класични Обетки Brincos Жените Партија Додатоци

DEN 151.00
DEN 218.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Кристал Tassel Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
Miwens
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Класичен
Тежина:
0.034kg
боја:
каки бела црна
вкупна должина:
10cm
oorbellen:
долго earring за жени
Капка earring:
Dangle Earring
pendientes mujer moda:
жените накит