Гроздобер Класичен Природен Камен Накит Едноставни Модни 8 mm Круг Amazonites Larimar Камења Beaded Pendant Обетки
  • Неодамнешно

Гроздобер Класичен Природен Камен Накит Едноставни Модни 8 mm Круг Amazonites Larimar Камења Beaded Pendant Обетки

DEN 340.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Добредојдовте на MLRRR Jewelries Продавница* 100% Дизајниран од страна на нас самите. 100% рачно изработени од страна на самите себе. *За производот* : Материјали : Обработуваат природни agates. Тука е романтична amazonites Larimar камења beaded peandant earring. Тоа е околу 4,6 cm долги вклучуваат earhook. Камен е околу 8 mm во круг од, мазна. Тоа е околу 6 грама тежина. Нови и некористени. Врвен квалитет на природни камења.
*Напомена* : Камења од природни, според тоа, може да има некои мали конкавна дефекти или камен се појавува, тоа не е во ред. И може да има некои малку различен од камен големина. Сите овие природни камења jewelries се направени од оптички избран висококвалитетни природни камења. Тие не се евтини очила или пластични работи или други лошите работи. Затоа што на екранот, и на различни производни пакети, може да постојат некои разлики во боја помеѓу актуелната производ и слики.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури,Бакар Алуминиум,Цинк Легури,Сребро,Бакар
Стил:
Класичен
Бренд Име:
MLRRR
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
NE00126
Материјал:
Камен
Пол:
Жените