QIHE НАКИТ Рустикални и Шарени Кристал Жица Завиткан Beaded Обетки Етничка Накит, Трендовски Стил додатоци Pendiente Mujer
  • Неодамнешно

QIHE НАКИТ Рустикални и Шарени Кристал Жица Завиткан Beaded Обетки Етничка Накит, Трендовски Стил додатоци Pendiente Mujer

DEN 62.00
DEN 82.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1).Материјал : цинк легура
2).Големина : 6.7*4.2 cm
3).Тежина : 6g/пар
4).Пакет : opp торбичка

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
eh211
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Материјалните добра:
Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Трговија на големо:
Yes
Пад на превозот:
Yes
превозот:
износот>USD5 со следење на информации
Пол:
Жените