Топ 925 Фунта Сребрен Накит Мода Бисер Обетки Вистински Природен Бисер 8-9mm Вода Капка Обетки За Жена Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Топ 925 Фунта Сребрен Накит Мода Бисер Обетки Вистински Природен Бисер 8-9mm Вода Капка Обетки За Жена Бесплатен превозот

DEN 403.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Метална боја:
7 8мм Бисер, 8 до 9mm Бисер
Главниот Камен Боја:
Бел Бисер, Розова Бисер
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BKEH-З.Т.-001
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Капка Вода
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
S925 Sterling silver Позлатен Platinum
Бисер големина:
7.5-8mm/8-8.5 mm
бисер одделение:
Врвен квалитет