Гроздобер Етничка Боја Tassel Камен Капка Обетки Бохемија Dangle Обетки За Жените Boho Празник Плажа Подарок Уво Накит
  • Неодамнешно

Гроздобер Етничка Боја Tassel Камен Капка Обетки Бохемија Dangle Обетки За Жените Boho Празник Плажа Подарок Уво Накит

DEN 62.00
DEN 82.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
EH283
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
место на потекло:
Кина(mianland)
Пакет:
Opp Пакет
Материјал:
Легура
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
is_customized:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број