Нов Стил Изјава Луксузен Долго Dangle Earring Микро Отвори Кристал Капка Обетки за Жените Булчински Свадба Brincos
  • Неодамнешно

Нов Стил Изјава Луксузен Долго Dangle Earring Микро Отвори Кристал Капка Обетки за Жените Булчински Свадба Brincos

DEN 552.00
DEN 690.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име : Dangle Обетки
Тежина : 60g
Пакет : 1 Пар Earring
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по вашата исплата потврди. Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
може исто така да како што се : 1pc/многу Нови Природни Сина, Тиркизна US$ 6.80 /парче
1pc/многу Нов Стил се Зголеми Кварцен Кристал US$ 6.80 /парче
1pc/многу Природни Зголеми Кварц Gem Камен US$ 5.80 /парче
1pc/многу Природни Аметист Кварц US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Нови Природни Јасно Бел Кристал US$ 6.50 /парче
1pc/многу Нови Природни Опал Кварцен Кристал US$ 6.50 /парче

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MY-223
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Материјал:
Кристално
Тип На Објект:
dangle обетки
is_customized:
Yes
Стил:
Бохемија Стил,Мода И Стил
Стил:
Романтични,Симпатична