Olaru Накит Нов Бренд Монистра Бохемија Шарени Капка Обетки За Жената 1 Пар Долго Earring Додатоци Добар Квалитет
  • Неодамнешно

Olaru Накит Нов Бренд Монистра Бохемија Шарени Капка Обетки За Жената 1 Пар Долго Earring Додатоци Добар Квалитет

DEN 87.00
DEN 108.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЦИР-71
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Бренд Име:
olaru