12 Пара/Многу Долго Капка Обетки Лента LaceTassel Dangle Обетки Приврзоци Balck Бела Изјава Шарм Гроздобер Накит Трговија На Големо
  • Неодамнешно

12 Пара/Многу Долго Капка Обетки Лента LaceTassel Dangle Обетки Приврзоци Balck Бела Изјава Шарм Гроздобер Накит Трговија На Големо

DEN 322.00
DEN 428.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

12 Пара/Многу Долго Капка Обетки Лента Lace Tassel Dangle Обетки Приврзоци Balck Бела Изјава Шарм Гроздобер Накит Трговија На Големо Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја :
Црна, Бела Боја Количина :
12pairs

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
960
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Лента
Бренд Име:
wj.јао
боја:
Црно белата боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
is_customized:
Yes