2017 Нови Дрва бакар круг бела школка камен едноставна earring жени
  • Неодамнешно

2017 Нови Дрва бакар круг бела школка камен едноставна earring жени

DEN 99.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Дрво бакар круг бела школка камен едноставна earring
Должина : 7cm(за)
Тежина : 14g/пар(за)
САД $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.99 /парче

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Јуни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
ZOUDKY
is_customized:
Yes
производство име:
купер Обетки
Материјали:
Легури,Смола,дрво
боја:
Бела
Должина:
7cm
Тежина:
14g