30M Водоотпорен Видео Камера 7LCD Екран на Мозоци Цевка Инспекција камера цевка Sonde Истекува Чиста Водоотпорен со 90 степен камера
  • Неодамнешно

30M Водоотпорен Видео Камера 7LCD Екран на Мозоци Цевка Инспекција камера цевка Sonde Истекува Чиста Водоотпорен со 90 степен камера

DEN 29868.00
DEN 31440.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


30 M Водоотпорен Видео Камера 7"LCD Екран на Мозоци Цевка Инспекција камера цевка Sonde Истекува Чиста Водоотпорен со 90 степен на камерата За клиенти од следниве земја, ве молиме контактирајте со нас, ние сме слободни данок начин за вашата,така што нема потреба плаќаат данок иднина :
Германија, Велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Полска, Бугарија, Естонија, Грција, Унгарија, Литванија, Латвија, Романија, Словенија, Словачка, Хрватска, Белгија, Луксембург, Данска, Холандија, Австрија, Финска, Ирска, Португалија, Шведска, Чешка Република, Северна Ирска .
7" LCD Монитор во Боја
IP68 Вода Доказ
Боја CCD Нерѓосувачки Челик Камера со 12 LED Светла
120 Степен Видите Агол
30 M Fiberglass Кабел & Нерѓосувачки Челик Ролна
Батерија На Поддршка 4-5 Часа Работа
32 GB SD картичка cecorder
Австралиските Стандарди Полнач
со Сметководствената Кутија
Долгорочно Снабдување Со Резервни Делови
1 Година Австралиската Гаранција(SKU : CEP-164)
Карактеристики :
Новиот Модел, Многу подобар квалитет од другите модели
Рачни, Многу Лесен за употреба
Посилна Кабел Пречник од 6mm додека други се 4 mm дијаметар
Нерѓосувачки Челик Камера 22mm Дијаметар на Повеќе Флексибилни
Осветленоста Прилагодливи 12 Led диоди Повеќе светлина во мракот област
Широк Поглед Агол Од 120 Степен Видите другите, само 92 Степен
Вода Доказ IP68 Стандард
Подолго Работно Време Наплаќаат по 4-5 часа на плаќање на другите само 1-2 часа
Долгорочна Сигурна Снабдување Со Резервни Делови
32 GB SD картичка рекордер поддршка
Камерата спецификации :
Камерата големина : 23mmx120mm
Пред големина : 45mm
Камерата случај материјал : не 'рѓосувачки челик куќа од не' рѓосувачки челик 304
Камерата стакло материјал : стакло sapphir
Сензор големина : 1/4 инчи
Вкупно Пиксели : PAL : 720 X576 NTSC : 720 X480
Погледнете агол : 120
Камерата светло : 12 PCS бели LED диоди
Посебни злато точка на допир конектор
Водоотпорен : IP68
Камерата работат на струјата : 100 MA
Camara напојување : DC 12 V
LED ДИОДИ ADJUASTABLE
Работна температура : -10-5
Спецификација :
ЕКРАНОТ
7 ИНЧЕН Колор LCD
Боја СИСТЕМ
PAL/NTSC
Резолуција
320 ТВ Линии
Камерата Глава
Не ' Рѓосувачки Челик 304
ВИДЕО
1 ВИДЕО ИЗЛЕЗ
МОЌ Адаптер
AC 110 V-240 V
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА
Од -10 Степен до 50 Степен
Вода Доказ Одделение
IP68
КАМЕРАТА
БОЈА CCD
Кабел Должина 30 M
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА(W) 14 W
НОЌТА ВИДЛИВОСТ
12 БЕЛА LED 3 M ПОД ВОДА
АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ(Степен)
120 Degree
7" Рачни Канализација Камера Главната Единица X 30 M Fiberglass Кабел X1 Батерија(Изгради Внатре) X 1 приклучок X 1 ПРОПАДНА X2 Прирачник за Корисникот X 1
Батеријата :
Батерија тип : 12 V 4000 MAH
Rechargable li јонска батерија
Кутија :
Кутија материјал : заштита од пожари Кутија големина : 48cm x 39cm x 19.5 cm
ПРОПАДНА големина на :
SKIDS1 : 40 MM SKIDS2 : 80 MM
Fiberglass кабел должина : 30m
Fiberglass дијаметар : 4.8 ММ Fiberglass боја : жолта
Слики направени со оваа единица во темна резервоарот за вода.
Кредитните картички се добредојдени преку нашите Ние, исто така, ја прифати банкарска сметка депозит/трансфер. Ве молиме да се направи исплата поради рок од 2 работни дена откако ќе победи на објектот.

Должина на кабел:
НА 20 МИЛИОНИ, 30M, 50M
Леќа (mm):
5.5 мм
Бренд Име:
BESTWILL
Жица Тип:
Тешко жица
Број На Модел На:
CR110-7КМ