MOOL 4 in1 Затворен видео надзор Лажни Лажна Купола Безбедносната Камера со IR-Led диоди Бела
  • Неодамнешно

MOOL 4 in1 Затворен видео надзор Лажни Лажна Купола Безбедносната Камера со IR-Led диоди Бела

DEN 1086.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте На Нашата Продавница. Уживајте Во Вашата Шопинг! Може да се монтира на ѕид или плафон користење вклучени завртки; извор на Енергија : 2×АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени) на животниот век на Батеријата : околу 8 месеци. (Тестирани со 2*АА ОД 1,5 V 1500m A батерии.) Камерата Висина : 10cm; Дното Дијаметар : 12.5 cm Оваа лажна камерата може да ви помогне да се намалат и елиминираат кражба, грабеж, пауза-in, shoplifting со застрашувачки криминалци без високата цена на вистинска безбедносна камера. Може да се монтира на ѕид или плафон користење вклучени завртки;
Извор на енергија : 2×АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени)
На животниот век на батеријата : околу 8 месеци. (Тестирани со 2*АА ОД 1,5 V 1500m A батерии.)
Камерата Висина : 10cm; Дното Дијаметар : 12.5 cm
Оваа лажна камерата може да ви помогне да се намалат и елиминираат кражба, грабеж, пауза-in, shoplifting со застрашувачки криминалци без високата цена на вистинска безбедносна камера.
Заврши Боја : Бела
Единица N.W. : 150g; G. W. : 210g
Монтажа Метод : две D дупки со W слот
On/off метод : отстранување/ инсталација на батерии
Пакетот Вклучува :
4 x Атарот на камерата
Монтажа завртки и приклучоци
Упатство
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Бренд Име:
LEWEN
Висока Дефиниција:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
No
Тип:
Други
Стил:
Други
Конективност:
Други
Леќа (mm):
Други