П.Н.Е.-65S П.Н.Е.-65N NP-95 NP95 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Fujifilm FinePix F30 F31 3D W1 X30 X100 X100S X100T X-S1 Дигитална Камера
  • Неодамнешно

П.Н.Е.-65S П.Н.Е.-65N NP-95 NP95 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Fujifilm FinePix F30 F31 3D W1 X30 X100 X100S X100T X-S1 Дигитална Камера

DEN 180.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


П.Н.Е.-65 S П.Н.Е.-65 N NP-95 NP95 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Fujifilm Fine Pix F30 F31 3 D W1 X30 X100 X100 S X100 T X-S1 Дигитална Камера
Карактеристики :
1. Висок ефикасноста на полнење.
2. Преоптоварување & кратки-коло заштита.
3. Свитлива AC приклучокот е дизајниран за да зачувате простор и да се носат удобно.
4. Smart LED статус на полнење индикатор.(Црвена : Полнење, Зелена : Целосно Наполнета)
5. AC/DC излез за двата дома и патување употреба.
6. USB Порта, добро за полнење со компјутер, лаптоп, моќ банка итн.
Спецификација :
Влез : DC 5 V
Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 400m A~600m A
Charing Време : 2-3 часа
Погоден Батеријата Модел : За Fujifilm NP-95
Компатибилен Со Камера Код :
Fujifilm Fine Pix F30 F31 3 D W1 X30 X100 X100 S X100 T X-S1 Дигитална Камера
Пакетот Вклучува :
1x Полнач
1x USB Кабел

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DM0089
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
RG
екран:
No
Употреба:
Камерата