RSCHEF Креативни Континентална Керамика Кафе Првенство Појадок Првенство
  • Неодамнешно

RSCHEF Креативни Континентална Керамика Кафе Првенство Појадок Првенство

DEN 617.00
DEN 1028.16

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Порибено
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Техника:
Пигментирани
Број На Модел На:
MD45
Количина:
1
Тип:
Во Шолја Кафе
Бренд Име:
RSCHEF
Материјал:
Керамички