Molle Систем Тактички Girdle Половината Торба EDC Воена Опрема Појас Торба Мажите Мала Армија Торба Носителот на Отворено Лов Торба Торбичка
  • Неодамнешно

Molle Систем Тактички Girdle Половината Торба EDC Воена Опрема Појас Торба Мажите Мала Армија Торба Носителот на Отворено Лов Торба Торбичка

DEN 692.00
DEN 1047.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

modname=ckeditor
modname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=ckeditor
Точка Име : Заштитник Плус Лов EDC Торба
Материјал : Трајни Најлон Ткаенина
Обвивка : Елитното Mercerized Памук
Димензии : Должина : 85cm,,Висина : 11cm
Тежина : 300g
MOLLE проширување функција Широки Ремени Добро Вентилирани Прилагодливи Половината Рака
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .
modname=простор&висина=30 modname=ckeditor

Капацитет:
Други
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Z507
Функција:
EDC Торба,Отворено Алатка