B7011 600D маскирна камера торба алатка knapsack тактички ранец војската отворено лов пешачење половината кеси
  • Неодамнешно

B7011 600D маскирна камера торба алатка knapsack тактички ранец војската отворено лов пешачење половината кеси

DEN 714.00
DEN 751.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име : B7011 600 D камера торба алатка knapsack воена ранец водоотпорен војската отворено лов пешачење кеси Бренд : SABADO Категорија : пешачење камера кеси Пол : Унисекс за Мажите и Жените Погоден за : mountaineering, пешачење, кампување, лов, патувате. Функција : водоотпорен, дише, мека. Материјал : 600 D Оксфорд Боја : маскирна боја. Димензии : должина * ширина * висина 30 CM*15 CM*8 CM (прибл.) Капацитет : 5 литри Тежина : околу 0.5 кг.
Превозот : 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),DHL(7-15days) 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден. Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време, ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние не може да промени ништо!Ние обезбедуваме бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, ви благодарам. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Капацитет:
Други
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B7011
Функција:
камерата торба,половината торба
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
SABADO
Дожд Маска:
No
Материјал:
600D
боја:
црна,сенди,кп,acu,џунглата
Употреба:
половината торба,камера торба
Стил:
половината торба