Автомобил Страна на ретровизорот Папка Шири Моќ Прозорец Поблиску ја Отворите за Полнење За Mazda 3/CX-4/CX-3 2014+
  • Неодамнешно

Автомобил Страна на ретровизорот Папка Шири Моќ Прозорец Поблиску ја Отворите за Полнење За Mazda 3/CX-4/CX-3 2014+

DEN 2399.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара За Mazda 3 Axela/CX-3/CX-4 2014+ 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата возачот вратата имаат копчето за огледало пати, ако не воопшто не знаеме, ве молам да ми испрати слики 3. Ако објектот се влезе во вода, ќе се не гаранција дека Функцијата : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Статички работат на струјата : 3. На соодветна работна температура : -20-80 степен 4. Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V 5. Излезна Моќност за секој еден прозорец : Функција : 1. Автоматско затворање на windows по двајца кога заклучување на автомобил 2. Автоматски отворете го windows кога отклучување на автомобил 3. Пауза на половина пат 4. Повтори нагоре или надолу windows 5. Огледало капакот кога притиснете заклучување на автомобил 6. Огледалото се шири кога притиснете unlock (отклучи автомобилот 7. Може да се отвори малку windows од клучните контрола 8. со инсталација рачно Испорака Детали за : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress. 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Најдобар Сервис И Гаранција : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. 2. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.8kg