Топ Desiged 10PCS Мебел се Справува со Европскиот Антички Врежан Фиока Гардероба Шкафот Плакарот Кабинет Кујна се Повлече Рачки & Копчиња
  • Неодамнешно

Топ Desiged 10PCS Мебел се Справува со Европскиот Антички Врежан Фиока Гардероба Шкафот Плакарот Кабинет Кујна се Повлече Рачки & Копчиња

DEN 2399.00
DEN 3427.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Топ Desiged 10 PCS Мебел се Справува со Европскиот Антички Врежан Фиока Гардероба Шкафот Плакарот Кабинет Кујна се Повлече Рачки & Копчиња K507 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/64mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме овозможи 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Рачки (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
K507
Теренот-ред Спецификации:
128mm/96mm/64mm/Една Дупка