НОВИ 5Pair или 10PCS Месинг Мебел се Справи со Европскиот Антички Стил Фиока Гардероба Шкафот Кабинет Кујна Повлекува Рачки & Копчиња
  • Неодамнешно

НОВИ 5Pair или 10PCS Месинг Мебел се Справи со Европскиот Антички Стил Фиока Гардероба Шкафот Кабинет Кујна Повлекува Рачки & Копчиња

DEN 6240.00
DEN 8913.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
НОВИ 5 Pair или 10 PCS Месинг Мебел се Справи со Европскиот Антички Стил Фиока Гардероба Шкафот Кабинет Кујна Повлекува Рачки & Копчиња K514 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Месинг
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 64mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме овозможи 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 5 Pair или 10 PCS Мебел Рачки (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Број На Модел На:
K514
Теренот-ред Спецификации:
64mm/Една Дупка