Топ Дизајниран 10PCS Европски Антички Кујнски Мебел Врата се Справува Гроздобер Шкафот Фиока Гардероба Кабинет се Повлече Рачки & Копчиња
  • Неодамнешно

Топ Дизајниран 10PCS Европски Антички Кујнски Мебел Врата се Справува Гроздобер Шкафот Фиока Гардероба Кабинет се Повлече Рачки & Копчиња

DEN 2544.00
DEN 3633.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Топ Дизајниран 10 PCS Европски Антички Кујнски Мебел Врата се Справува Гроздобер Шкафот Фиока Гардероба Кабинет се Повлече Рачки & Копчиња K544 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачка
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Рачки
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K544
Бренд Име:
OuXinDiLong
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
128mm/96mm/Една дупка