10pcs/многу Нови Розова Боја Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока
  • Неодамнешно

10pcs/многу Нови Розова Боја Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока

DEN 1125.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Сон Боја : Розова Стил : Рурален Материјал : Керамички DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : Тиква Материјал : Керамички Карактеристики : Цртан филм Дијаметар : 40 mm Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
тиква
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка