Прекрасна Цртан филм USB Кабел Winder DIY Полначот налепници Заштитна Заштита Ракав Жица Кабелот Покрие Податоци Заштитник линија
  • Неодамнешно

Прекрасна Цртан филм USB Кабел Winder DIY Полначот налепници Заштитна Заштита Ракав Жица Кабелот Покрие Податоци Заштитник линија

DEN 79.00
DEN 113.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пакет содржи : 1 x Налепници 1 x Цртан филм кабел winder 1 x 1.4 М пролет јаже заштитник 2 x Цртан филм USB Кабел заштитник (не вклучувајќи полнач и кабел!)

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
antirr
Обликот:
Прекрасна Цртан филм USB Кабел Winder
Број На Модел На:
кабел winder
Големина:
DIY Charger stickers
Пакет:
No
1set Цртан филм Кабел Winder:
DIY Кабел Winder за 8 Pin USB кабел
DIY Полначот налепници:
За Apple iphone 5 5S 5c 6 6s Плус 7