2017 Жените Jumpsuits Секси Исклучување Рамо Тенок Високо Половината Romper Дами Работа Елегантен Лето Jumpsuit Комбинезони WS177C
  • Неодамнешно

2017 Жените Jumpsuits Секси Исклучување Рамо Тенок Високо Половината Romper Дами Работа Елегантен Лето Jumpsuit Комбинезони WS177C

DEN 628.00
DEN 897.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина
биста(cm)
половината(cm)
Должина(cm)
Хип(cm)
S
90
72
140
97
М
95
77
144
102
L
100
82
148
107
XL
105
87
152
112
2 XL
3 XL
4 XL
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Материјал:
Полиестер
Тип:
Jumpsuits
Должина:
Full Length
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
WS177C
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените