Мотоцикл Вистински Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Цевка Бегство За Јамаха FZ8 FZ1 FZ6 FAZER S2 XJ6 ДИВЕРЗИЈА R6 VMAX 1200 XJR1300 XMAX
  • Неодамнешно

Мотоцикл Вистински Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Цевка Бегство За Јамаха FZ8 FZ1 FZ6 FAZER S2 XJ6 ДИВЕРЗИЈА R6 VMAX 1200 XJR1300 XMAX

DEN 11035.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Должина : 372mm.
тежина : 1900g
Конекција влезот Кол : 51mm. Ве молиме проверете на податоци и да се споредат за вашиот оригинален цевки пред да купите.
Звук : Звучи неверојатно, убаво режењето, гласно, без да се премногу досадни (со silencer во)
Нерѓосувачки челик заварување адаптер овозможи да се вклопи цевка 36 MM-51 MM.

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
37.2cm
Објектот Ширина:
0.99cm
Објектот Висина:
0.22cm
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
0.5inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Универзална
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
на издувната цевка
Fitment:
ЗА 36mm-51mm модел
Употреба:
мотоцикл пригушувач
fitment На:
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati
fitment Б:
За Јамаха FZ8 FZ1 FZ6 FAZER S2 XJ6 ДИВЕРЗИЈА R6 VMAX 1200 XMAX