CBR1000RR се Лизга На За Хонда CBR 1000 RR 2008-2012, со Мотоцикл Модифицирани Издувните Пригушувач од не ' Рѓосувачки Челик Средината Линк Цевка Цевка 51mm
  • Неодамнешно

CBR1000RR се Лизга На За Хонда CBR 1000 RR 2008-2012, со Мотоцикл Модифицирани Издувните Пригушувач од не ' Рѓосувачки Челик Средината Линк Цевка Цевка 51mm

DEN 2475.00
DEN 2661.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ние обезбедуваме 200-5, 168-3, 100-1 Купони,
Добиете Купонот Пред да Плаќаат за да ги Зачувате Вашите Пари!
Ве молиме кликнете на овој линк за да добијат сини Картони ^^
Почитувани Купувачи, ве молам, разберете дека Налепници или Ласерски Одбележување е само бесплатен сервис ние обезбедуваме за нашите клиенти, нема други значења, нашиот бренд е "KAJIMAOYI", ние го направи производи од нашата фабрика. Ве молиме да се разбере пред цел. Ако не сакате на Налепница или Ласерски Означување, ве Молиме оставете порака!
Спецификација :
Оваа Издувните Пригушувач Цевка Средината Цевка Линк Цевка Одговара За Хонда CBR1000 RR 2008-2012
Одговара за 51mm Влезот Дијаметар на Издувните гасови.
Вистинска слика, она што го гледате е она што ќе добиете.
Лесна инсталација.
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како на сликата покажа
Важно :
1.Ве молиме бидете сигурни дека овој производи одговара на вашиот модел пред U цел!
2.Ние сме обезбедување на големо и мало , ве молиме контактирајте со нас за детали цена.
3. Ние нудиме БЕСПЛАТНО ласерски означување лого за вас, ве молиме оставете дизајн фотографијата што сакате да ја означување, без барање ќе испрати пригушувач покажа на сликата. Ви благодариме.
4. Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
5. Работно Време : 9 : 00-19 : 00 (Пекинг Време)
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Специјални Функции:
Средината Линк PipeSlip За Хонда CBR1000RR 2008-2012
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
KAJIMAOYI
Име На Модел:
Средината Цевка се Лизга На За Хонда CBR1000RR 2008 2009 2010 2011 2012
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Motobike Направи:
Хонда