Мотоцикл Издувните Silencer Tailpipe Гума, Силикон Ракав За KTM 65 85 105 125 150 200 SX SXS XC EXC MXC 450 660 690 RALLYE
  • Неодамнешно

Мотоцикл Издувните Silencer Tailpipe Гума, Силикон Ракав За KTM 65 85 105 125 150 200 SX SXS XC EXC MXC 450 660 690 RALLYE

DEN 371.00
DEN 407.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ова е Флексибилни Гума Заеднички се Користи за да се Поврзете На Tailpipe до Пред Цевка
Долго Дијаметар : 45 MM
Надворешниот Дијаметар : 36 MM
Внатрешен Дијаметар : 22 MM
ДЕЛ БРОЈ : 50205057000
Ова е за нов сет Гума издувните печат за модели во компатибилност на табелата. Ова е дел каде silencer придава на главната издувни цевки. Мерки 29mm на мали крајот и 31mm на поголем крајот.
Fitment : Одговара KTM ПОВЕЌЕТО МОДЕЛИ И HUSQVARNA TC250, 125, 85 ПЛУС ДРУГИ
1994 125 E-XC НАС
1995 125 E-XC MARZ/?ХЛ НАС
1995 125 SX MARZ/?ХЛ НАС
1996 125 EXC M/? НАС
1999 125 EXC НАС
1999 125 SX НАС
1999 200 EXC НАС
1999 200 MXC НАС
1999 60 SX НАС
1999 65 SX НАС
2000 125 EXC НАС
2000 125 SX НАС
2000 60 SX НАС
2000 65 SX НАС
2001 125 EXC НАС
2001 125 SX НАС
2001 125 SXS НАС
2001 200 EXC НАС
2001 200 MXC НАС
2001 65 SX НАС
2001 65 SX НАС
2001 660 RALLYE "КЛИЕНТ ВЕЛОСИПЕД НАС
2002 125 SX НАС
2002 125 SXS НАС
2002 200 EXC НАС
2002 200 MXC НАС
2002 50 ПОМЛАД АВАНТУРА НАС
2002 50 МИНИ АВАНТУРА НАС
2002 50 ВИСОКИ АВАНТУРА НАС
2002 50 SX ПРО ВИСОКИ LC НАС
2002 65 SX НАС
2002 660 RALLYE НАС
2003 125 SX НАС
2003 125 SXS НАС
2003 200 EXC НАС
2003 200 MXC НАС
2003 200 SX НАС
2003 65 SX НАС
2003 660 RALLYE ФАБРИКА REPL. НАС
2003 85 SX НАС
2004 ГОДИНА 105 SX НАС
2004 125 SX НАС
2004 125 SXS НАС
2004 200 EXC НАС
2004 200 SX НАС
2004 65 SX НАС
2004 660 RALLYE ФАБРИКА REPL. НАС
2004 85 SX НАС
2004 85 SX НАС
2005 ГОДИНА 125 SX НАС
2005 ГОДИНА 125 SX TYLA RATTRAY НАС
2005 ГОДИНА 125 SXS НАС
2005 65 SX НАС
2005 660 RALLYE ФАБРИКА REPL. НАС
2005 ГОДИНА 85 SX 17/14 НАС
2005 ГОДИНА 85 SX 19/16 НАС
2006 105 SX НАС
2006 125 SX НАС
2006 125 SXS НАС
2006 65 SX НАС
2006 660 RALLYE ФАБРИКА REPL. НАС
2006 85 SX 17/14 НАС
2006 85 SX 19/16 НАС
2007 105 SX НАС
2007 125 SX НАС
2007 125 SXS НАС
2007 144 SX НАС
2007 65 SX НАС
2007 660 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2007 690 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2007 85 SX 17/14 НАС
2007 85 SX 19/16 НАС
2008 105 SX НАС
2008 105 XC НАС
2008 125 SX НАС
2008 125 SXS НАС
2008 ГОДИНА 144 SX НАС
2008 65 SX НАС
2008 65 XC НАС
2008 690 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2008 85 SX 17/14 НАС
2008 85 SX 19/16 НАС
2008 85 XC НАС
2009 105 SX НАС
2009 105 XC 19/16 НАС
2009 125 SX НАС
2009 SX 150 НАС
2009 65 SX НАС
2009 65 XC НАС
2009 690 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2009 85 SX 17/14 НАС
2009 85 SX 19/16 НАС
2009 85 XC 17/14 НАС
2010 105 SX НАС
2010 ГОДИНА 125 SX НАС
2010 SX 150 НАС
2010 65 SX НАС
2010 690 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2010 85 SX 17/14 НАС
2010 85 SX 19/16 НАС
2011 105 SX НАС
2011 125 SX НАС
2011 SX 150 НАС
2011 150 XC НАС
2011 ГОДИНА 450 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2011 65 SX НАС
2011 85 SX 17/14 НАС
2011 85 SX 19/16 НАС
2012 125 SX НАС
2012 SX 150 НАС
2012 150 XC НАС
2012 450 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2012 65 SX НАС
2012 65 SXS НАС
2012 85 SX 17/14 НАС
2012 85 SX 19/16 НАС
2012 85 SXS 17/14 НАС
2013 125 SX НАС
2013 SX 150 НАС
2013 150 XC НАС
2013 450 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2013 65 SX НАС
2013 65 SXS НАС
2013 85 SX 17/14 НАС
2013 85 SX 19/16 НАС
2013 85 SXS 17/14 НАС
2014 125 SX НАС
2014 SX 150 НАС
2014 150 XC НАС
2014 450 МИТИНГ ФАБРИКА РЕПЛИКА НАС
2014 65 SX НАС
2014 65 SXS НАС
2014 85 SX 17/14 НАС
2014 85 SX 19/16 НАС
2014 85 SXS 17/14 НАС
ДО 2015 125 SX НАС
ДО 2015 SX 150 НАС
ДО 2015 65 SX НАС
ДО 2015 65 SXS НАС
ДО 2015 85 SX 17/14 НАС
ДО 2015 85 SX 19/16 НАС
ДО 2015 85 SXS 17/14 НАС
2016 ГОДИНА 125 SX НАС
2016 ГОДИНА SX 150 НАС
2016 ГОДИНА 85 SX 17/14 НАС
2016 ГОДИНА 85 SX 19/16 НАС

Бренд Име:
H2CNC
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
10inch