5430Q TPS5430Q 4600 AO4600 FAN7391 XL1513E1 XL1513EI TEA1791 4449 AO4449 SEM5025 TNY254G TNY254GN IR21531S TNY266GN TNY266G
  • Неодамнешно

5430Q TPS5430Q 4600 AO4600 FAN7391 XL1513E1 XL1513EI TEA1791 4449 AO4449 SEM5025 TNY254G TNY254GN IR21531S TNY266GN TNY266G

DEN 7.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Сите производи гаранција 3 месеци.
Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација, купувачот треба да се напишани на полно име.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Кина Пост Стандард Express, Хонг Конг Пост, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо отколку Mail) Превозот e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 10-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава
Некои од Европските земји од Страна на локација за подигнување на Глобалната Mail
Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Со DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Замена/Exchange/Наплата
(1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.
(2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Ви благодариме!

Напон:
1
Моќ Дисипација:
2
Број На Модел На:
2
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Тип:
Логиката Идентичен
Пакет:
СОП
Примена:
компјутер