20values x10pcs SMA диоди Избрани за Полнење SS110 SS220 SS210 SS310 SS510 SS14 SS24 SS16 SS26 SS34 SS36 ES1J ES1D ES1M US1M М1 М4 M7
  • Неодамнешно

20values x10pcs SMA диоди Избрани за Полнење SS110 SS220 SS210 SS310 SS510 SS14 SS24 SS16 SS26 SS34 SS36 ES1J ES1D ES1M US1M М1 М4 M7

DEN 134.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Пакет:
SMD
Број На Модел На:
SMA диоди Избрани
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард