Smart Електроника DC 5V/12V Светлина Контрола Switch Photoresistor Реле Модул Откривање Сензор XH-M131
  • Неодамнешно

Smart Електроника DC 5V/12V Светлина Контрола Switch Photoresistor Реле Модул Откривање Сензор XH-M131

DEN 66.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, надградена функција. Тоа може да има различна форма или боја. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи. Pls изберете достапни следење информации превозот метод, никогаш не побара следење на број ако вашиот превозот метод не е достапен.
Светлината праг може да се прилагоди од страна на potentiometer за да го поставите реле започнете
Текст : 5 V/12 V DC
Капацитет : 10 A / AC 250 V или DC до 30 V
ЦРВЕНИ LED НА : Укажуваат на Моќта НА
СИНА LED ЗА : Реле работи
Модул излезен терминал има три порти
Нормално отворен ( НИКОЈ )
Заеднички терминал ( COM )
Нормално затворени ( NC )
Големина : 30ММ*53 MM
Производ Image Name
1 PCS Светлина Контрола Switch Photoresistor Реле Модул
Ако ви требаат повеќе делови Pls кликнете и да ги достави цел.Ако ви требаат повеќе квантитет,Pls контактирајте со нас. Ако се земе предвид цената,Ако некои делови не може да дознаете во мојата продавница,Pls контактирајте со нас,ние се уште имаат многу делови не се објавени.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, u pgraded функција. Тоа може да има различна форма или боја. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи.
Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. Се надевам дека ќе се разбере нас, ви благодариме однапред.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Сите ред ќе брод во 1-5 buiness по исплата потврди .Pls чекаат во пациентот.
Кина Пост mail порака не е брзо , Usally треба 15-60days arriived.Ако во итна .Pls изберете DHL/ Федекс/ЕМС.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима.
Ако сакате вашите производи и не сакате да губите вашето време, pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и пакет е изгубен. Ние ќе докаже дека ние испрати пакет и ние само може да refound 50%. Ова е вашиот изберете, сите Ние треба да се преземат ризици. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail сите да можат да ги пратите на www.17track.net/en/
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

боја:
5V, 12V
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
HESAI
Состојба:
Нови
На текст:
5V/12V DC
Капацитет:
10A / AC 250V или DC до 30V