1PCS DC-DC Buck Модул 24 / 12V да 5V / 5A Напојување ВО (9-35V) Замена 055L Супер LM2596
  • Неодамнешно

1PCS DC-DC Buck Модул 24 / 12V да 5V / 5A Напојување ВО (9-35V) Замена 055L Супер LM2596

DEN 141.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 PCS DC-DC Buck Модул 24 / 12 V да 5 V / 5 A Напојување ВО (9-35 V) Замена 055 L Супер LM2596

Бренд Име:
ARTOU
Состојба:
Нови
Тип:
-