Висок квалитет 532nm 50mw зелена линија ласерски модул индустриски ласерски локатор позиционирање ласерски означување проектил извор на светлина emitter
  • Неодамнешно

Висок квалитет 532nm 50mw зелена линија ласерски модул индустриски ласерски локатор позиционирање ласерски означување проектил извор на светлина emitter

DEN 1048.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Излез Тип На:
50mw
Бренд Име:
SHHO
Број На Модел На:
LM532503L12-CU90
DIY Материјали:
Дрво
Домување Материјал:
заштита на животната средина месинг
Услуга Живот:
повеќе од 10000 часа
Бранова должина:
532nm
Линијата должина:
околу 2 метри во 1M
Ширина на линија:
помала од 3мм во 1M
Производ големина:
12*50mm
Опсег (во затворено):
повеќе од 30m