ERIKC FooVC01331 / FooV C01 331 Дизел Вентил F ooV C01 331 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 301 / ФОЛКСВАГЕН 15062054F
  • Неодамнешно

ERIKC FooVC01331 / FooV C01 331 Дизел Вентил F ooV C01 331 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 301 / ФОЛКСВАГЕН 15062054F

DEN 1056.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ERIKC Foo VC01331 / Foo V C01 331 Дизел Вентил F oo V C01 331 за Заеднички Железнички Инјектор 0 445 110 301 / "ФОЛКСВАГЕН" 15062054 F
Предмет : F00 VC01331 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 V C01 331 njector Вентил Апликација за инјектор : 0445110209, 0445110212, 0445110216, 0445110219, 0445110301
дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : "ФОЛКСВАГЕН" 15062054 F BM/W : 13 53 7 790 117 , BM/W : 13 53 7 794 435 , BM/W : 7 794 555 BM/W : 13 53 7 794 555 , BM/W : 7 790 117 , BM/W : 7 794 435 BM/W : 13 53 7 792 096 , BM/W : 13 53 7 793 030 , BM/W : 77 92 0 96 BM/W : 77 93 0 30 , BM/W 13537793836 13537794334 Боја : Slivery Нето тежина : 30g/pc Бруто тежина : 50g/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високо-брзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче/кутија Кутија Големина : 6.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 5-7 ден. Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за долго време. Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPS-от , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион. Начин На Плаќање : T/T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др. Тековниот Пазар За Извоз :
Јужна/Северна Америка , Европа , Средниот Исток , Африка , Азија , Австралија.
1.Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
12
is_customized:
yes
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво вентил FooVC01331
Модел Не:
заеднички железнички контрола вентил F ooV C01 331
ОЕМ:
F00VC01331, F 00V C01 331, F00V C01 331
Одговараат за инјектор 1:
0 445 110 209, 0 445 110 212, 0 445 110 216
Одговараат за инјектор 2:
0 445 110 219, 0 445 110 301, 0445110219, 0445110301
Бруто тежина:
30-45g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Одговараат за автомобил или мотор:
ФОЛКСВАГЕН 15062054F, BM/W 13 53 7 790 117, BM/W