Убави Девојки Пинк Принцезата Замокот Симпатична Театар Деца Teepee Шатори Внатрешна и Надворешна Детска Игра Бебе Куќа Шатор за Деца
  • Неодамнешно

Убави Девојки Пинк Принцезата Замокот Симпатична Театар Деца Teepee Шатори Внатрешна и Надворешна Детска Игра Бебе Куќа Шатор за Деца

DEN 1728.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Овде ние ќе ви покаже причините зошто треба да го избере нашиот игра шатор за деца! Ве молиме имајте на ум : ЈП топки не се вклучени. Бидејќи тие не се добри да се стави во пакет. Ве молиме да се разбере дека.
Карактеристики
1. На количка за игра на децата шатор е практична, отпорен на вода, лесно да се чисти и да се носат.
2. Тоа може да се постави во неколку минути, без потребни алатки за собрание.
3. Со овој деца шатор, вашите деца можат да создаде царство во секој агол внатре / надвор од вашата куќа.
4. Згрижувачките на приватност на децата на срцето.
5. Мек материјал и висока густина на структурирани дното, спречување на вашето дете од добивање на жирито за време на репродукцијата.
Превозот
1. Нарачки под $100 ние ќе го избере Кина Пост Воздух Mail, Нарачки над $100 Обично ние ќе го избере DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от, Aramex овој четири превозот метод, понекогаш, еден превозот метод ќе се губеа, така ќе се менува и други превозот метод.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Русија клиент треба полно име, ви благодариме.
3. Ако тоа не може да бродови на вашата земја, или превозот цена е многу висока, ве молиме контактирајте со нас за превозот проблеми.
Повратни информации
1. Откако сте го примиле пакетот ве молиме љубезно кажете ни што мислиш за нашите услуги, и ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации, тоа ќе ни помогне многу на нашиот бизнис.
2. Ако не сте задоволни или имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да се испрати порака или е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. Вашиот задоволителен е и наш успех.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да одлучи да даде негативни повратни информации!
НАПОМЕНА : ПРОИЗВОДИ И БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОИЗВОДИ ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА УВОЗНИ ДАНОЦИ, КЛИЕНТИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ПЛАТИ УВОЗНИТЕ ДАВАЧКИ ЗА ВАШАТА ЗЕМЈА ОБИЧАЈ ВО ВАША СТРАНА!
Никакви проблеми и прашања, ве молиме контактирајте го нашиот сервис одделот слободно. Сите проблеми што може да се реши заедно! : )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Број На Модел На:
KTStar
Карактеристики:
Мека,Свитлива,Спортски
Возраст Опсег:
> 3 години,13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,< 3 години,2-4 Години
Материјал:
Платно
Тип:
Шатор
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
двор
Тип:
шатор за деца
Примена:
Внатрешна и надворешна детска игра
Стил:
децата шатор
Играчка Категорија:
Деца шатори и playhouses
Карактеристики:
Мека, Свитлива, Т квалитет
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Големина:
105 x 135 cm деца театар
Лесно операција:
Нема потреба алатки за игра шатор тунелот
боја:
како слики
Забелешка:
ЈП топки не се