Жените Гира Спорт Фитнес Модели Отстранлив ПВЦ Ѕид Налепници Дома Декор Налепница
  • Неодамнешно

Жените Гира Спорт Фитнес Модели Отстранлив ПВЦ Ѕид Налепници Дома Декор Налепница

DEN 180.00
DEN 234.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис
Дизајниран за да ги красат или се заштити вашиот ѕид во вашиот дом, едноставно и корисно.
Жените гира фитнес модели дизајн, бараат единствен, око-фаќање и модерен.
Отстранлив ѕид налепница дизајн, може да се отстрани лесно и не оштети вашите ѕидови.
Лесно да се држиме за дрвени, стаклени, пластични, метални, плочки итн мазна површина.
Изработени од ПВЦ со висок квалитет, лесни, тешки и трајни.
Совршен за спална соба, дневна соба, студија соба и сл.
Добар подарок за вас и вашите пријатели.
Боја : покаже како слики.
Големина : 57*64cm.
Материјал : ПВЦ.
Забелешка
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.
Пакет се вклучени :
1* ѕид налепница.
Нашите предности

Бренд Име:
feiqiong
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
JJ8364-00
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид