Голема Големина Компас Ѕид Налепница Спалната соба Бебе бебе соба Наутички воланот Ѕид Decal Дневна Соба Винил Дома Декор Уметност Mural
  • Неодамнешно

Голема Големина Компас Ѕид Налепница Спалната соба Бебе бебе соба Наутички воланот Ѕид Decal Дневна Соба Винил Дома Декор Уметност Mural

DEN 351.00
DEN 369.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


[Материјал]
Нашите decals се направени од висок квалитет, самолепливи винил.
Decals се придржуваат до било чиста, мазна или полу-мазна површина.
Нашите производи може да се примени и на вашите ѕидови, подови, тавани, врати, прозорци, плочка, мебел, компјутери, мобилни телефони, стакло – доста никаде!
Кога ќе сакате да го смените вашиот декор, тие се лесно да се отстрани!
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
[ Производ Големина]
size1 : 40cmx37cm
size2 : 56cmx52cm
size3 : 75cmx70cm
1cm=2.54 инчен
Забелешка : ако големина и боја не ги задоволи вас, можете да ме контактирате за слободни.ние ќе дизајн за вас!
[Пакет Листа]
*1 сет на компас ѕид налепница decal винил
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

боја:
црна, црвена, розова, голи, зелена, светло зелена, светло сива, светло сина, темно сина, виолетова, кафена, златна, бела, жолта, меки розова, портокалова, сива, сина, нане, светло виолетова, чоколадо, сребро.
Големина:
40cmwidex37cmhigh, 56cmwidex52cmhigh, 75cmwidex70cmhigh
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
C65
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
Comapss ѕид налепница Едрење ѕид decal
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница wallpape
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,