Спорт Ѕид Decal Спалната Соба Хокеј На Мраз Цел Чувар Во Цел Хокеј Ѕид Налепници Стадион Салата Уметност Decals Водоотпорен Позадина S525
  • Неодамнешно

Спорт Ѕид Decal Спалната Соба Хокеј На Мраз Цел Чувар Во Цел Хокеј Ѕид Налепници Стадион Салата Уметност Decals Водоотпорен Позадина S525

DEN 426.00
DEN 501.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
56cm широк x 56cm високи
84cm широк x 84cm високи
101cm широк x 101cm високи
- Материјал : животната средина nontoxic пвц; да се отстрани,но не и за Обновливи; водоотпорен.
- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.
- Слики предвидени се за индикација цели. За точната големина, ве молиме reffer да големини напишан во овој дел.
- Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
- Пакет : налепница, трансфер филм и настава.

боја:
Црна, Бела, Жолта, Портокалова, Црвена, Руменило, Зелена, Кафеава, Сива, Виолетова, Кралот Сина, Светло Сина, Средни Сина, Темно Сива, Државата Сива, Hydrangea Виолетова, H621 Теал, H631 Виолетова, H635 Меки Розова, H636 Fuchsia
Големина:
84x84cm, 56x56cm, 101x101cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Censor Кодот:
S525
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Умре Сече Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Тема:
Шема
Материјал:
Винил