Модерниот Кревет ѕид светилка lumiled aisle sconce спалната соба Прочитајте ѕид светлина Шарени бања E27 Дневна соба и ходникот светлина тела
  • Неодамнешно

Модерниот Кревет ѕид светилка lumiled aisle sconce спалната соба Прочитајте ѕид светлина Шарени бања E27 Дневна соба и ходникот светлина тела

DEN 1737.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Повеќе Препорачуваме Предмети
Модерниот Кревет ѕид светилка lumiled aisle sconce спалната соба Прочитајте ѕид светлина Шарени бања E27 Дневна соба и ходникот светлина тела
Гроздобер стил Материјал Метал Влезниот Напон 100-240 V 50/60 Hz LED Извор на Светлина крушка, Блескаво сијалица или Заштеда на Енергија светилки Сијалица База E27 Сијалица Количина 1 парче Сијалица Вклучуваат или Не Не се Вклучени Потрошувачка на Енергија
Макс 40 W Switch Тип Ѕиден Прекинувач за Инсталација Тип на Ѕид Монтирани Одговараат За
*Дневна Соба
*Спална соба
*Трпезарија
*Бар
*Ресторан
*Продавница
*Хотел Гаранција 1 Година Боја Како Големина на слика
Како слика Коментари
Повеќе Слики за вашиот референца
Превозот
Ние брод на Светот.
Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел. за меѓународни налози
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ние не бродот на викенд или државни празници
Плаќање
Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам(Alipay) од страна на главниот кредитна картичка или на друг начин кој Али поддршка.
Враќање
Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 14 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било купите по ова 14-дневен период.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ви благодариме за комуникација.

Абажур Боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
Виолетова,Зелена,Бела,Жолта,Црна,Црвена,Светло Сива,Кафена,Сина,Портокалова,Розова
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Железо
Број На Модел На:
АБЦ-558
Напон:
90-260V,220V,110V
Бренд Име:
СОН МАЈСТОР
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Сенка Ветер:
Надолу
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC