Модерната Бела LED ѕид светилки на Плоштадот слоеви за дневна соба бар спалната соба Тела за Осветлување ѕид светла
  • Неодамнешно

Модерната Бела LED ѕид светилки на Плоштадот слоеви за дневна соба бар спалната соба Тела за Осветлување ѕид светла

DEN 2832.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : бела
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : D25cm H13.5cm

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
1-3square метри
Број На Модел На:
A
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
A
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки