2017 Нов голем ѕиден часовник налепница декоративни ѕидни часовници модерен дизајн свадба декорација Дома saat 3d ѕиден часовник Слободни shippin
  • Неодамнешно

2017 Нов голем ѕиден часовник налепница декоративни ѕидни часовници модерен дизајн свадба декорација Дома saat 3d ѕиден часовник Слободни shippin

DEN 554.00
DEN 2772.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пакување :
1x Часовник налепници
1x Часовникот механизам
Без батерија Како да го Инсталирате? STEP1 : Зацврсти на часовникот движење на ѕидот
STEP2 : Покривање на часовникот движење со помошни рамки,според скала,се држи на броеви во право сајт.
STEP3 : Земете одредување на часовникот движење,одредување на час рака ,а потоа минута рака.Совети : притиснете го часовникот раце во часовникот оски и точка во 12 часот.
ЧЕКОР 4 : Пролагодете го времето со копчето на часовникот движење и да ја инсталирате на батеријата.
STEP5 : Виси на часовникот движење на ѕидот.
STEP6 : браво!Можете да уживате во вашите уметност-работа сега.
зошто да се избере нашиот :
1.Ние сме фабрика,Директна продажба,се Трошат мал износ на пари за да купат најдобрите производи
2.Висок Квалитет,Големопродажните цени,Обезбедување на Квалитет
3.Најдобри услугата,да Имате било какви прашања можете да не контактирате
Карактеристики На Производот :
1. Налепници направи на ЕВА Пена Материја и Огледало materiall,кој не е токсичен и не бледнее ,може да трае околу 3-5 години.
2.Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина; како што се врата ,да ја заборават и така натаму;
3.Огледалото со лепак, пред да ја залепите на налепница на ѕидот, ќе треба да го залепите на огледалото на налепница површината прво;
4. Diy дизајн, часовникот изгледот големина мери со раце, може да се ajust да биде помала или поголема големина
ова е 3 D DIY ѕиден часовник,многу убаво еден,висок квалитет на еден.
Налепница материјал : ЕВА Пена (Етилен винил ацетат)
Часовникот материјал : Метал
Час рака : 27cm /12.4"
Минута рака : 31.5 cm / 15.3"
Часовникот машина : 10см/ 3.9"
батерија : 1.5 V AA батерија 1 парче(без)
минималниот постигнат е : 43cm x 43cm / 24.8" x 24.8".
Часовникот финалето декорација големина е одлучи како сакате да ги красат ќе ѕидови.
Пакување :
1x Часовник налепници
1x Часовникот механизам
Без батерија
Како да го Инсталирате?
STEP1 : Зацврсти на часовникот движење на ѕидот
STEP2 : излупете исклучување заштита филм од огледало,се држи на ЕВА број.Капак на часовникот движење со помошни скала,се држи на броеви во право сајт според скалата.
STEP3 : Земете одредување на часовникот движење,одредување на час рака ,а потоа минута рака.Совети : притиснете го часовникот раце во часовникот оска и точка во 12 часот.
ЧЕКОР 4 : Пролагодете го времето со копчето на часовникот движење и да ја инсталирате на батеријата.
STEP5 : Виси на часовникот движење на ѕидот. STEP6 : браво!Можете да уживате во вашите уметност-работа сега
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Лист Големина:
47inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Ширина:
120cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Бренд Име:
muhsein
Шема:
Апстракт
Должина:
1200mm
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Дијаметар:
90cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Број На Модел На:
011
Применливи Сместување:
дневна соба
Стил:
Краток
Тежина:
200g
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Материјал:
Акрилик
Функција:
Налепница
Тело Материјал:
Метал+ЕВА+Акрилик