Лето Секси Најлон Мала Мрежа Pantyhose Модата Жените Солидна Боја Хулахопки Женски Еластичност Шупливи Црна Fishnet Хулахопки tt016
  • Неодамнешно

Лето Секси Најлон Мала Мрежа Pantyhose Модата Жените Солидна Боја Хулахопки Женски Еластичност Шупливи Црна Fishnet Хулахопки tt016

DEN 48.00
DEN 57.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


L големи gird нето
М медиум мрежа нето

Големина:
S small gird net, M medium grid net, L large gird net, random grid net
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
боја на кожата
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
ткаенина име:
спојувањето
Содржината на главната ткаенина состав:
90%
Дали за поддршка на ОЕМ:
Поддршка
Место на Потекло:
Jinhua
Категорија На Производ:
pantyhose
Стил:
Сите натпревар.
Технологија:
Mesh