TOMEFON За Nissan Leaf 2017 2018 2019 Автомобил Нерѓосувачки Задниот Браник Внатрешна Sill Плоча Заштитник Покривање на Вратите Налепница, Авто Додатоци
  • Неодамнешно

TOMEFON За Nissan Leaf 2017 2018 2019 Автомобил Нерѓосувачки Задниот Браник Внатрешна Sill Плоча Заштитник Покривање на Вратите Налепница, Авто Додатоци

DEN 2393.00
DEN 2815.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За Nissan Leaf 2017 2018 2019 Автомобил Нерѓосувачки Задниот Браник Внатрешна Sill Плоча Заштитник Покривање На Вратите Налепница, Авто Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Nissan Leaf 2017 2018 2019 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Пакет : 1 Piece/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За Nissan Leaf 2017 2018 2019
Објектот Висина:
3cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1.2kg
Модел Година:
За Nissan Leaf 2017 2018 2019
Име На Модел:
332231
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
25cm
Тип На Објект:
Хром Стил