Гумени Аква Игра Вода Слајд во Езерото / Море / Базен
  • Неодамнешно

Гумени Аква Игра Вода Слајд во Езерото / Море / Базен

DEN 39120.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Гумени вода игра
Опис На Производот
Кратки Детали :
Тоа е вода играчка производ, кој е направен од ПВЦ материјал. Бојата може да се customed според да барањата на клиентите.Тоа е погоден за семејството, училиштето и така натаму.Целта на производот е да се вежба за телото и за да додадете интерес.
Опис :
А) Материјал : ПВЦ со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг
Б) Боја може да се избере.
В) се Одликува со церада торба дека е издржлив и го задржува гумени објект подобро одржување
Г) Многу селекции за надворешна употреба.
E) Лето-мора да има вода играчки
Ѓ) Техничко : Двоен-линија три синхронизација sewed
Апликации :
Повеќето луѓе сакаат да пливаат во текот на летото, бидејќи тоа може да го победи лето топлина. Ако само пливаат во базен, тоа се чувствува како недостаток на забава. Значи, водата играчка ќе ви даде многу на забава и да се релаксираат!
Спецификации :
Материјал
ПВЦ со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг
Големина
3*3*2.5 М или customed според барањата
Боја
како дизајнот може да се прилагоди
Пакување големина
Зависи од големината
Тежина
Зависи од големината
Превозот начин
Од страна на морето, од воздух и од express е задолжително
Додатоци
1. Воздушна пумпа
2. Поправка колекции
3. Банер со вашата компанија на информации(Ако треба, ве молам да ми кажете)
4. Предупредувачки знак
Палета На Производи
Жив замоци, Слајдови, Комбо единици, Забавен паркови, Гумени спортски игри, Гумени
филм екрани, Шатори, Сводови, Светлина декорација, игри на Вода, Гумени базени, Zorb топки,
Браник чамци, Гумени чамци, Божиќ производи, Воздух танчери, Хелиум балони и сл.
Конкурентна Предност
1). Материјалот усвојува заштита на животната средина, ПВЦ церада со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг.
2). Во внатрешноста на производот ќе додадете blinker или прстен се повлече за да се направи тоа повеќе стабилен кога е потребно.
3). Засилен шевовите со двојно&три бода и ленти во секоја заеднички да се заштити кенгура област и шевовите, на
кенгура е многу издржливи и безбедни со тоа.
4). Разни дизајн со убава дигитално печатење;
5). Примерок цел е прифатливо, да доведе време е 5 дена по добиле примерок такса;
6). Клиентот дизајн, големина и боја се прифатливи.
вода слајд со качување рамка
во однос на водата се игра воден парк
Нашата компанија е посветена на гумени производи над 17 години. Ние производство, вклучувајќи цртан лик, гумени шатор, гумени слајд , воден парк комбинации единица, пропаганден балон, предизвик замокот и така натаму.
Повеќето од нив се направени од ПВЦ мушама и Оксфорд, се разбира , некои од нашите производи се направени од најлон , силициум , латекс , и крпа.
Нашата фабрика лоцира во n.23 магацин , Migang село , Zhliao градот, Baiyun област, Гуангжу град, 510620, Guangdong провинција , Кина.
Нашата канцеларија е во НИКОЈ.15-5 , Tangshi патот(запад) , Kemulan Градот , Tianhe Округ Гуангжу , Кина . Повелете да ја посетите нашата фабрика.
гумени вода забавен парк конкуренција е да стане многу популарна игра.
луѓето можат да уживаат во нив се излади во текот на летото, исто така, има некои забавуваат со играта.

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
WP1
Тип:
воден парк
Големина:
Може да се прилагоди
боја:
Може да се прилагоди
applicataions:
конкурсот и имаат некоја забава помеѓу пријатели
направени на потекло:
GZ ,КИНА
Материјал:
најчесто на 0,9 мм ПВЦ церада