Гумени шатор водоотпорен кампување шатор јасно надувување балон шатор за Божиќ декорации
  • Неодамнешно

Гумени шатор водоотпорен кампување шатор јасно надувување балон шатор за Божиќ декорации

DEN 33120.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Напомена :
1.Нашата цена вклучува воздушниот компресор
2. Тежината е тешка, воздух превозот или море, превозот ќе биде многу поевтино.
3. Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.
Кампување само што влегов начин попривлечен со овој надувување балон шатор! Ќе имаат најдобри шатор во кампот кога ќе теренот ова бебе! Се одликува со голема спална соба и 2 тунели така има многу простор за да се движите низ и да ги чува вашите работи. Има двојно крои во текот на за да се спречи солзи.
Меур шатор со 2 соби
· Dia13' (dia4m) со dia6.7'(dia2m), 6.7'(2м) тунелот, голем простор за семејството кампување, 4~6 личност капацитет.
· Направено од 0.8 mm ПВЦ и 0.6 мм ПВЦ церада, опремени со воздушниот компресор.
· Еден слој со архивиран врата, јасно и половина јасно се достапни.
· Вклучувајќи ги и поправка колекции, доаѓа со гаранција 1. издржливи и висок квалитет.
· Широко се применуваат во кампување, изложба, занаети емисии, итн. Лесна инсталација со воздушниот компресор.
Опремени со продолжи CE/UL заверена воздушниот компресор.
Различни модели за вашиот избор :
Нашата работилница :
Ние се 10-годишна професионална производителот на надувување шатори и гумени
играчки во Гуангжу во Кина. Сите наши производи се строго accoridng да CE
и американскиот пазар.
Пакет :
Висок квалитет на вода доказ pvc кеса за надувување шатор, картонска кутија за воздушниот компресор.

Број На Модел На:
QD-Меур шатор
Бренд Име:
qinda надувување
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Шатор
Тип:
Шатор
Големина:
8m/26.25ft (L)*4m/13ft (W)
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Свитлива, Надувување, Спорт, Мека
боја:
Бела/Multicolor
Додатоци:
поправка на полнење+CE/UL воздушниот компресор
Гаранција:
2 години
Капацитет:
4-6 лице
Техника:
Топлина Заварување
Правец на отпор:
Ниво на 6-8