СМИТ ЧУ Професионални Коса облекување ножици 7inch директно сечење, Берберот shears ножици колекции Коса Ножици за hairstylist
  • Неодамнешно

СМИТ ЧУ Професионални Коса облекување ножици 7inch директно сечење, Берберот shears ножици колекции Коса Ножици за hairstylist

DEN 677.00
DEN 1041.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка :
1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади .Еден Ножици Не доаѓаат со торба
Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого. Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5 cm
Тип:
ножици за сечење
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
7 inch
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Број На Модел На:
фризерски ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Тип На Објект:
Губење На Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
sliver
Големина:
L