Drixon 5 Сечилото Зеленчук Grater Slicer Нож За Лупење Комплет Морков Машина Кујна Сечење Ѓумбир Лук Пресече Шредер Чипс Нож
  • Неодамнешно

Drixon 5 Сечилото Зеленчук Grater Slicer Нож За Лупење Комплет Морков Машина Кујна Сечење Ѓумбир Лук Пресече Шредер Чипс Нож

DEN 787.00
DEN 874.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Зеленчук Grater/Slicer, 5 ножеви+ 1 рака guard +1 кутија за чување
Материјал : високо квалитетни пластични
Боја : црвена
Функција : лесно парче во 5 различни форми и големини
За првите 100 наредби, ние ќе испрати керамички нож за лупење како бесплатен дар!!

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
Drixon
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ