2018 Нов 34 -52 Вест Градник C D E Куп им помогнам на Жица за слободни Градник со Чипка Мрежа Широк Рака Мека градници за Жени долна Облека
  • Неодамнешно

2018 Нов 34 -52 Вест Градник C D E Куп им помогнам на Жица за слободни Градник со Чипка Мрежа Широк Рака Мека градници за Жени долна Облека

DEN 522.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чаша Големина:
C, D, E
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
Материјал:
Памук,Lycra,Spandex
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Куп Форма:
5/8 Првенство
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,заменлива Ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање,Четири Кука-и-око
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Sequined
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
3958
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените