Секси Push Up Градник Тенка Жените се Соберат Прилагодливи Градници Поместена Градник долна Облека долна облека 70 75 80B Куп нови
  • Неодамнешно

Секси Push Up Градник Тенка Жените се Соберат Прилагодливи Градници Поместена Градник долна Облека долна облека 70 75 80B Куп нови

DEN 140.00
DEN 189.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^
Секси Женска Дама Дами Супер Зголеми Притисни До Длабоко V Градник Градник Долна Облека Долна Облека
Карактеристики :
1. Лесна Елегантна И секси.
2. Високо Квалитетен Материјал Удобен За Носење
3. Притисни До Супер Зголеми ; Совршена Форма Биста
Специфики :
Бои : Црна/Бела/Боја На Кожа/Виолетова/Роуз
Поддршка Тип : Underwire
Стил : Лесна Push-up Градник
Затворач & Затворање : Назад Затворање , Два Реда & Две Токи
Материјали : Најлон + Spandex
Подлога : Нема Поместена
Бендот Големина : 32 34 36 38
Градите Големина : 70 75 80
Куп : Б (1/2 Cup)
Пакет се вклучени : 1 BUC на Градник (Само Вклучуваат Градник)
Над Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Градници
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените