Автомобил Возило Воланот Телефонски Приклучок Носителот Заградата Планината Гумени Бендот Видиме Поддршка Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Автомобил Возило Воланот Телефонски Приклучок Носителот Заградата Планината Гумени Бендот Видиме Поддршка Бесплатен превозот

DEN 66.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Новиот дизајн Автомобил воланот Планината Носителот на Лулка
Исто така, може да се користи на други цевка со дијаметар големина помеѓу 3cm-4cm
Ширина на соодветни уреди е од 54mm-75mm
Компактен и лесен дизајн, силен и сигурен, Стабилен и цврст
Не се потребни алатки - лесно да се инсталира и лесно да се отстрани за друг автомобил
Материјал : Издржлива Пластика + Гума
Боја : Црно-Црвена
Пакетот Вклучува :
1 * Автомобил Планината Носителот

Примена:
gps
Бренд Име:
Vehemo