Sorbern Екстремни 18CM Висока Пета Посочи Пети Чевли За Жена Егзотични Фетиш Секси Padlocks Lockable БАЛЕТ Глуждот Чизми
  • Неодамнешно

Sorbern Екстремни 18CM Висока Пета Посочи Пети Чевли За Жена Егзотични Фетиш Секси Padlocks Lockable БАЛЕТ Глуждот Чизми

DEN 4153.00
DEN 4944.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.
Обичај сјајна стп и пвц достапни.
Сопствени бои на располагање;
Обичај чизми нога мерење на располагање;
Обичај црна/црвена/ единствена достапни;

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
18cm-33
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
SORBERN
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Сопствени Материјали:
на располагање
сопствени бои:
на располагање
Европа големина:
36-46
Чевли Единствена Боја:
Црна/Црвена/Голи
Пета Висина:
18cm