Careaymade-Пролет/Есен ретро уметност кратки чизми,Дебели дното чистење кожа љубители чизми,Mori девојка круг главата чизми,3 бои
  • Неодамнешно

Careaymade-Пролет/Есен ретро уметност кратки чизми,Дебели дното чистење кожа љубители чизми,Mori девојка круг главата чизми,3 бои

DEN 2349.00
DEN 2472.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

modname=ckeditor
Производ вовед :
Cowhide текстура На ниво се различни и повеќе живописни
Dichotomanthes супер меки дното
Кожа е дебела, дебели и мека, и кортекс е супер. Стапалата се чувствуваат подобро.
Едноставно, ретро, трајни, мека текстура е многу силна
Со РЕТРО уметноста на стапалата на чевли обликот, текстурата натпревар,
Целосната на Одделението за античка литература и уметност;
Убава и парична казна изработка, нека секој детал толку деликатни изглед и здрав,
Бидејќи квалификувани изработка, супериорен материјали, персоналните дизајн, убави чевли, сакам да се направи нешто!
Пета висина : околу 3 CM цилиндар висина : 10 CM
Големина : 35-40, основните стандарди, обично носат редовно дворови како
Услуга :
1,Ние внимателно ќе ги проверат квалитетот пред испорака,ве молиме да бидат сигурни да се купи!
2,Чевли Ќе бидат Испратени во 2-7 дена.
3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли,бидејќи тие се рачно изработени производи, поставеност и изглед ќе се разликува малку.
4,Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект.
6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал,можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
7,Врати се прифаќаат . купувачот плаќаат поштарина.
8,Цел откажете прифатени , но купувачот треба да го одберете причина "другите" .
Повратни информации :
5stars детални продавачот рејтингот, кои се од клучно значење за раст на нашата мала компанија.

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Крава Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
701
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
Careaymade
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Outsole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Во внатрешноста на влезниот материјал:
Платно
Материјал на подигање на барел површина:
Крава велур (nubuck кожа)
Стил:
Колеџ
Лицето Материјал:
Крава велур (nubuck кожа)
Горниот внатрешна обвивка материјал:
Платно
Цилиндар висина:
Краток цевка
Пети Стил:
глава
Пета Висина:
Со ниски (1-3cm)
Пета Стил :
Станот
За сезоната:
На пролет и Есен