Нови 12V Гориво Исклучување Електромагнетниот 859079 872826
  • Неодамнешно

Нови 12V Гориво Исклучување Електромагнетниот 859079 872826

DEN 2472.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис Дел број : 872826 881531 Напон : 12v Ние сме autoparts ОЕМ производството во Кина.Сите предмети од мојата продавница е нов бренд оние со висок квалитет со разумна цена. Секој дел пред испраќање биле 100% тестирани добро.
Ако сте заинтересирани во други делови, не се покажа во продавницата,pls не двоумете се да ме остави порака. Јас може да се обиде што е во моја моќ за да пребарувате за вас во Кина пазар со најдобри цени.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

Број На Модел На:
872826
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ICOMTEC
Тип:
стоп електромагнетниот
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Состојба:
Нови